POZNAJ

POZOSTAŁE

DZIEDZINY

20 października 2019

       Popraw swoją witalność, pozbądź się bólu i osiągnij balans wewnątrz siebie.

System KESHE oparty jest na przepływie energii plazmy (tachionu, bioplazmy, chi) pomiędzy cewkami zamontowanymi na przedniej ściance, a tymi umiejscowionymi na przeciwległej platformie. Przepływ ten jest ciągły i nieustający. Siadając pośrodku, pobieramy do wewnątrz ciała energię bioplazmy, a oddajemy energię obniżającą nasze wibracje (np.: emocje powodujące złość czy strach, patogeny, blokady energetyczne).

      Ważne jest, że nie da się tego przedawkować :) Twoje ciało pobierze tylko tyle, ile na dany moment będzie potrzebowało. Cykliczność takich sesji wspomaga odporność organizmu, pomaga w osiągnięciu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

System ten jest niezastąpiony w ciężkich procesach transformacji świadomości oraz w przywracaniu życiodajnej energii i dobrego samopoczucia.

 

Przeciwwskazania: Z systemu niestety nie mogą skorzystać osoby które cierpią na choroby psychiczne oraz mające w swoim ciele implanty w postaci metalowych wstawek, śrub, blach etc., a także osoby z rozrusznikiem serca.

Wyślij wiadomość

Odzyskaj równowagę i witalność, wspomagajac swój proces uzdrawiania.

System balansujący KESHE

© Świetliki | Foto: M.  Lorek - unsplash - własne archiwum

 

layout by Leszek

mail: kontakt@swietliki.net.pl

telefon:  +48 602 178 661