Magdalena
Ewelina

POZNAJ POZOSTAŁE OSOBY I DZIEDZINY

Ciało - Umysł - Duch

Oferujemy sesje w systemie, który harmonizuje zakłócenia energii w ciele człowieka. Wspomaga odzyskanie wewnętrznej równowagi poprzez wpływ pola plazmy, co prowadzi do inicjowania samoleczenia organizmu. Doskonale sprawdza się w osiąganiu wewnętrznego spokoju, a także odzyskiwaniu równowagi energetycznej ciała, przez co wspomaga leczenie chorób.

Jest to system wspomagający procesy związane z emocjonalną i psychiczną kondycją człowieka, balansuje i uspokaja. Łagodzi napięcie mięśniowe.

20 października 2019

       Popraw swoją witalność, pozbądź się bólu i osiągnij balans wewnątrz siebie.

System KESHE oparty jest na przepływie energii plazmy (tachionu, bioplazmy, chi) pomiędzy cewkami zamontowanymi na przedniej ściance, a tymi umiejscowionymi na przeciwległej platformie. Przepływ ten jest ciągły i nieustający. Siadając pośrodku, pobieramy do wewnątrz ciała energię bioplazmy, a oddajemy energię obniżającą nasze wibracje (np.: emocje powodujące złość czy strach, patogeny, blokady energetyczne).

      Ważne jest, że nie da się tego przedawkować :) Twoje ciało pobierze tylko tyle, ile na dany moment będzie potrzebowało. Cykliczność takich sesji wspomaga odporność organizmu, pomaga w osiągnięciu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

System ten jest niezastąpiony w ciężkich procesach transformacji świadomości oraz w przywracaniu życiodajnej energii i dobrego samopoczucia.

 

Przeciwwskazania: Z systemu niestety nie mogą skorzystać osoby które cierpią na choroby psychiczne oraz mające w swoim ciele implanty w postaci metalowych wstawek, śrub, blach etc.- a także osoby z rozrusznikiem serca.

 

 

Sesja w systemie balansującym:

kontakt@swietliki.net.pl

System balansujący KESHE

© Świetliki | Foto: M.  Lorek - unsplash - własne archiwum

 

layout by Leszek

mail: kontakt@swietliki.net.pl

telefon:  +48 602 178 661

Kontakt: 602178661