Magdalena
Ewelina

POZNAJ POZOSTAŁE OSOBY I DZIEDZINY

Ewelina

 

W życiu codziennym jest Sobą. Śpiewa, tańczy, poznaje świat, doświadcza życia. Jej naturalna zdolność harmonizowania wszystkiego i wszędzie oraz poczucie życiowego rytmu wprawia w ruch nawet najbardziej zastane serce.

15 stycznia 2020

      Muzykoterapia, jako narzędzie terapii wielowymiarowej, stanowi ogromną pomoc w samopoznaniu i miłości do siebie. Jest to forma psychoterapii, która poprzez odpowiednio dopasowane utwory muzyczne, prowadzi naszą podświadomość do ujawnienia głęboko ukrytych problemów czy traum. Pomaga zintegrować wszystkie części nas samych w całą, najpiękniejszą i najlepszą wersję siebie.

      Każda sesja dzieli się na cztery etapy pracy ze sobą. Pierwszym z nich jest naprowadzenie świadomości na główny problem, stanowiący barierę. Drugi etap pozwala bliżej poznać problem, przyczyny jego powstania, przejawianie na poziomie fizycznym, odsłania też trudne emocje, jakie w nas wywołuje. W następnym etapie następuje akceptacja problemu oraz tego, co wnosi w nasze życie. Tu wykonujemy pracę na poziomie energetycznym, by poddać się całkowitemu zrozumieniu wszelkich perspektyw i związków przyczynowo-skutkowych.

W ostatniej, czwartej fazie sesji chodzi o balans i harmonizację energii w ciele. Pełne pogodzenie się i przyjęcie czegoś, co dotąd było niewygodne, spychane, uznane za niepotrzebne lub nawet nieistniejące. To dzieje się na planie świetlistym. Oświecamy powstałą ciemność poprzez wewnętrzne zrozumienie miłości. Daje to uczucie ulgi, lekkości i spokoju. Każda sesja zajmuje się osobnym problemem czy traumą. 

 

Skorzystaj z systemu balansującego KESHE w ostatniej fazie sesji i osiągnij harmonię wewnątrz wspomagając się energią plazmy!

Możliwa praca online

Ewelina

napisz: kontakt@swietliki.net.pl

Muzykoterapia

© Świetliki | Foto: M.  Lorek - unsplash - własne archiwum

 

layout by Leszek

mail: kontakt@swietliki.net.pl

telefon:  +48 602 178 661

Kontakt: 602178661