© Świetliki | Foto: M.  Lorek - unsplash - własne archiwum

 

layout by Leszek

mail: kontakt@swietliki.net.pl

telefon:  +48 602 178 661

Zobacz więcej

Popraw swoją witalność, pozbądź się bólu i osiągnij balans wewnątrz siebie.

System KESHE oparty jest na przepływie energii plazmy (tachionu, bioplazmy, chi) pomiędzy cewkami zamontowanymi na przedniej ściance, a tymi umiejscowionymi na przeciwległej platformie. Przepływ ten jest ciągły i nieustający. Siadając pośrodku, pobieramy do wewnątrz ciała energię bioplazmy, a oddajemy energię obniżającą nasze wibracje (np.: emocje powodujące złość czy strach, patogeny, blokady energetyczne).

      Ważne jest, że nie da się tego przedawkować :) Twoje ciało pobierze tylko tyle, ile na dany moment będzie potrzebowało. Cykliczność takich sesji wspomaga odporność organizmu, pomaga w osiągnięciu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

System ten jest niezastąpiony w ciężkich procesach transformacji świadomości oraz w przywracaniu życiodajnej energii i dobrego samopoczucia.

System Keshe - i jego działanie

Zobacz galerię zainteresowań Elusi

Magrav i pozostałe ciekawe technologie

Urządzenie typu MaGrav integruje własne pole z biopolem człowieka, działając łagodząco i stabilizująco. Wzmacnia i regeneruje siły witalne, wspomaga przepływ bioenergii w ciele, wpływa korzystnie na DNA. W pomieszczeniach wyraźnie odczuwalna jest lekka i sprzyjająca aura. Eliminuje elektrosmog oraz działa energoodzczędnie. 

Kosiarka Keshe to mniejszy kuzyn MaGrav'a. Działa podobnie, jednak nie ma możliwości podłączenia  do prądu.

Do tego laski horusa, chembuster...

 

Brzmi tajemniczo? Dla Elusi wręcz przeciwnie. Dlatego w sprzyjających okolicznościach chętnie podzieli się praktycznymi rozwiązaniami ów technologii.

 

Zobacz więcej

Orgonit to forma akumulatora energii życiowej przeznaczona do harmonizowania i transformowania negatywnej energii otoczenia. Każdy orgonit poprzez swój unikalny skład przetwarza elektrosmog w energię sprzyjającą zdrowiu oraz samopoczuciu. Dodatkowo zawarta w nim intencja (tzw. programowanie podczas medytacji) zwielokrotnia jego działanie.

 

Orgonity wykonane przez Marię wyróżnia bogactwo kamieni szlachetnych takich jak kryształ górski, kwarc różowy, ametyst, cytryn, sodalit, bursztyn i wiele innych oraz miedzi żelaza i mosiądzu.

Cechują się wysoką jakością wykonania i dbałością o jakość oraz czystość.

Orgonity tworzone przez Marię

Preparaty naturalne

Poznałyśmy preparaty poprawiające kondycję skóry, całkowicie naturalne, wykonane z serca, a są to:

  • Oliwa magnezowa, która poprzez bezpośrednie wchłanianie przez skórę uzupełnia niedobory tego pierwiastka w organizmie i działa przeciwbólowo.

  • Złota woda, czyli taka zawierająca pierwiastki złota, rozpylona bezpośrednio na skórze ma działanie regenerujące.

  • Srebrna woda działa przeciwbakteryjnie i przyspiesza gojenie naskórka.

 

Potrzebujesz dla siebie, a nie wiesz jak je zrobić? Skontaktuj się z nami :)

Czytaj więcej na temat właściwości

Ręcznie wykonane

Kontakt: 602178661