Poznani przez nas Artyści Energii

MUZYKOTERAPIA

terapia wielowymiarowa

Muzykoterapia wyzwala kolory duszy. Jest to dziedzina oparta na wiedzy z zakresu muzyki, fizyki kwantowej, psychologii oraz wibracji. To forma terapii wykorzystująca leczniczy wpływ fal dźwiękowych na organizm człowieka oraz na jego psychikę. Muzykę w celach terapeutycznych stosowano już w dalekiej przeszłości, kiedy to plemienni szamani w czasie leczniczych rytuałów podnosili wibracje poprzez granie na bębnach, śpiew i taniec.

Muzykoterapia poprzez posługiwanie się wibracją dźwięku przysługuje się poprawie funkcjonowania osób z różnymi zaburzeniami natury emocjonalnej, umysłowej lub fizycznej. Muzyka bowiem wpływa na samopoczucie człowieka, napięcie mięśni, układ krążenia (w chorobie wieńcowej serca ma korzystny wpływ na ciśnienie krwi, częstość akcji serca), poprawia jakość snu, wpływa na układ oddechowy i pokarmowy, zmniejsza stopień odczuwania bólu. Jest również bardzo pomocna w leczeniu uzależnień oraz rehabilitacji po udarze mózgu.

Celem sesji jest: uspokojenie, rozluźnienie, samopoznanie, oddziaływanie kulturotwórcze, wytworzenie równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi.

Wybierz się w podróż poprzez muzykę do swojej podświadomości, świadomości i nadświadomości i poznaj wspaniałość i złożoność istoty, którą jesteś.

Czytaj dalej

Joga - wsparcie energetyczne

Jesteśmy tu również dla Ciebie! Dzielimy się światłem miłości i naszymi sercami, które niosą zrozumienie dla całego istnienia. Każdy czasem potrzebuje wsparcia. Niestety,  nie zawsze łatwo je uzyskać, nie zawsze czujemy od innych zrozumienie. Ludzie otwierają swoje oczy, uszy, umysły, a potem serca. I to one oświetlają im drogę do samych siebie. Serce rozpalone światłem miłości współodczuwa, dzieli się swą jasnością z innymi. Nie jesteś sam! Tylko droga wydaje się samotna. Ale to iluzja. Bo jesteś świadomością, jesteś wszystkim, jesteś częścią Źródła. A więc jesteś kreatorem i cały świat, który Cię otacza jest tworzony przez Ciebie. Zatem, kiedy już błyszczysz miłością absolutną i znasz mechanizmy działania Wszechświata, gra zwana Życiem staje się piękną i fascynującą podróżą. 

Joga jest doskonałym narzędziem wspierającym nasz rozwój na drodze do samopoznania. Pozwala zharmonizować ciało, umysł i ducha czyli cały CUD, jakim jesteś, byś poczuł pierwotną moc, z jaką tu przyszedłeś.

Jeśli potrzebujesz wsparcia na Twojej drodze, odezwij się do nas.

Czekamy na Ciebie :)

Czytaj Dalej

Kroniki Akaszy-inspiracje

Dotychczas zdobyte przez nas doświadczenie pozwala pomóc w zdobywaniu wiedzy dotyczącej budzenia świadomości. Różnorodność naszych osobowości, zainteresowań, obszarów wiedzy i  odkrytych możliwości naszych darów duszy poszerza spektrum naszych działań, co prowadzi do szerzenia  informacji z różnych dziedzin. Najważniejsze, to wiedzieć, gdzie szukać prawdy.

Najprawdziwsza prawda jest w Twoim sercu, ale można uzyskać do niej dostęp poprzez połączenie świadomości z polem eterycznym, gdzie istnieje zapis wiedzy dotyczący całej ludzkości. Pole to nazywane jest Kronikami Akaszy, które otwierją się przed czystym i zbalansowanym sercem. Serce to "sięga gwiazd", by poznać prawdę i nieść ją tym, którzy są na nią gotowi.      Poznając ją, czasami wątpisz, wydawać się może niedorzeczna, jednak potem czujesz ją tak głęboko w sobie, że nie możesz się jej wyprzeć. I tak układasz puzzle swojego życia w całość. Wyłaniające się jasne elementy za każdym razem powodują: "Aha!"

Takie małe oświecenia :)

Uczmy się siebie, uczmy się świata, uczmy się życia!

Czytaj dalej

MasażPeLoHa

To energetyzujący i relaksacyjny masaż terapeutyczny. Jego zaletą jest to, że jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym w odbiorze. Może być wykonywany zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom, a także os. niepełnosprawnym, starszym. Nie wymaga pełnego negliżu (delikatnie naoliwione ciało okryte ręcznikami). Jest wspomagany pięknie dobraną muzyką. Podstawowe jego działanie to przepływ odpowiednio kierowanej energii życia(chińska energia Qi) doprowadzający do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne (meridiany, czakry). Powoduje głęboki relaks i rozluźnienie ciała.
Celem masażu jest: Wspomaganie procesu zdrowienia-poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków,  migreny, choroby skóry i inne) i psychicznego (depresja, nerwice, fobie, bezsenność)

Promowanie uczucia pokoju, miłości i harmonii w stosunku do siebie i wokół siebie) Oczyszczanie, stabilizacja i równoważenie funkcji wszystkich czakr.

Czytaj dalej

Fotografia

Kreatywność w uchwycaniu piękna momentu zawsze wspomaga oczekiwany efekt. Ale jeśli kreatywny fotograf, robiąc zdjęcie codziennej chwili, potrafi patrzeć poprzez otwarte serce, efekt przechodzi ponad oczekiwania.

Jakość i niezwykła ekspresja twórcy sprzyja cudownej atmosferze podczas sesji zdjęciowych.

Szerokie spektrum tematyczne obejmuje fotografię zarówno produktowo-reklamową jak i sesje narzeczeńskie, małżeńskie, ciążowe, dziecięce, rodzinne, kobiece oraz portrety.

Bardzo ważne we współpracy z klientem jest jego samopoczucie i naturalność, dlatego jedną z propozycji sesji rodzinnej jest wykonanie zdjęć w domu, podczas rutynowych form spędzania czasu z najbliższymi. Fotografie te są unikatowe, uchwycają piękno i wartość każdego przeżytego momentu.

Czytaj dalej

Kontakt: 602178661

© Świetliki | Foto: M.  Lorek - unsplash - własne archiwum

 

layout by Leszek

mail: kontakt@swietliki.net.pl

telefon:  +48 602 178 661